Nowy Beaphar FIPROtec Spot-on 50mg dla kotów / fipronil Zobacz większe

Beaphar FIPROtec Spot-on 50mg dla kotów / fipronil

5717

Nowy produkt

FIPROtec® - krople spot-on zawierające fipronil. Doskonała ochrona dla psów i kotów przed groźnymi ektopasożytami takimi jak pchły i kleszcze.

Więcej szczegółów

13,20 zł brutto

Więcej informacji

FIPROtec® - krople spot-on zawierające fipronil. Doskonała ochrona dla psów i kotów przed groźnymi ektopasożytami takimi jak pchły i kleszcze. Wyjątkowo łatwa aplikacja zapewniająca długotrwałą ochronę. Substancja czynna bezpieczna dla zwierząt i ludzi. Różne pojemności pipet pozwalają dopasować dawkę fipronilu do wielkości zwierząt.
FIPROtec® bardzo dobrze sprawdza się u zwierząt uwielbiających letnie zabawy w wodzie i u zwierząt wymagających regularnych kąpieli gdyż jego substancja czynna, którą jest fipronil, nie rozpuszcza się w wodzie.
Po jednorazowej aplikacji Fiprotec zabija wszystkie pchły, które są na kocie i chroni przed inwazją kolejnych osobników przez okres 5 tygodni. Fiprotec, przy regularnie powtarzanych aplikacjach, stanowi element skutecznej terapii alergicznego pchlego zapaleni skóry, o ile zostało ono wcześniej zdiagnozowane przez lek. wet.
Stosowanie u zwierząt ciężarnych należy skonsultować z lekarzem weterynarii.
Nie stosować u kotów o masie ciała poniżej 2 kg.

Tylko odbiór osobisty.

8 innych produktów w tej samej kategorii: