Akcesoria W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kuwety i łopatki dla...

  Wszyscy właściciele kotów z pewnością docenią szeroką gamę kuwet i łopatek, jaką przygotowaliśmy w tej kategorii. Prawie każdy domowy drapieżnik załatwia swoje potrzeby w mieszkaniu lub domu, a co za tym idzie kuweta dla kota to niezbędny element wyposażenia.

  Oferujemy wysokiej jakości produkty od takich producentów, jak Trixie, Yarro czy Zolux. W naszym katalogu znajdziecie kuwety otwarte i kryte. Podstawowa różnica między kuwetą otwartą a krytą to zajmowana przestrzeń. Wersja kryta przypomina transporter, jest duża, ale równocześnie wyposażona w pochłaniacz zapachów i specjalną ramkę zapobiegającą rozsypywaniu żwirku. Wersja odkryta jest kompaktowa i łatwa w konserwacji.

 • Szelki i obroże
 • Szczotki i grzebienie
 • Transportery dla kotów

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy duży wybór transporterów dla kotów od takich renomowanych marek, jak między innymi AmiPlay, Yarro i Zolux. Charakteryzują się wysoką jakością i pozwalają w bezproblemowy sposób zachować czystość. Posiadamy również specjalne transportery lotnicze sygnowane certyfikatem IATA.

  Wybierając odpowiedni transporter dla kota, należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim musi być całkowicie zamykany. Zapobiega to ewentualnej ucieczce zwierzęcia, które może zostać spłoszone i próbować wydostać się z klatki. Na dalsze trasy sprawdzą się transportery wykonane z tworzywa, natomiast przy krótkich podróżach warto pomyśleć o transporterze w kształcie torby.

 • Pozostałe akcesoria
 • Legowiska i domki