Akcesoria W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kagańce
 • Obroże dla psów

  Właściciele psów z pewnością docenią rozbudowaną kategorię obroży dla psa. Gwarantujemy szeroki komfortowy wybór spośród najlepszych modeli od AmiPlay, Patento Pet, Yarro, Zolux czy Zooleszcz. Mamy obroże dla psów różnych ras i wielkości, wykonane z przeróżnych materiałów i utrzymane w różnorodnej stylistyce.

  Właściwa obroża pełni wiele funkcji. Z jednej strony jest to element ułatwiający identyfikację, np. jeśli pies się spłoszy. Z drugiej, jest to nieodzowny element przy zachowaniu dyscypliny. Obrożę często wykorzystuje się także jako designerski gadżet. Najważniejsze wymagania względem produktów z tej kategorii to odporność na szarpnięcia i gryzienie.

 • Świecące obroże i...
 • Szelki dla psów

  Dobrą alternatywą dla obroży są szelki dla psa. Dzięki nim właściciel może liczyć na większy komfort w trakcie spacerów, pies mniej ciągnie i łatwiej nad nim zapanować. Z drugiej strony jest to też rozwiązanie, w którym nasz pupil czuje się bardziej komfortowo. Szelki są wygodne i coraz bardziej popularne, z wolna wypierając obroże oraz kolczatki.

  Oferujemy klientom szeroki wybór szelek przeznaczonych dla ras o różnych wielkościach i charakterze. Rozbudowana gama produktowa obejmuje propozycje od między innymi AmiPlay, Zooleszcz, Trixie, Zolux, Patento Pet i wielu innych. Jest to rozwiązanie funkcjonalne, a zarazem atrakcyjne wizualnie.

 • Smycze
 • Miski dla psów

  Dobrze dopasowana miska dla psa to wbrew pozorom bardzo istotny aspekt opieki nad czworonogiem. W zależności od rasy oraz charakteru danego osobnika stosuje się różne rozwiązania. Przy tym, obecnie dzięki zróżnicowanemu wzornictwu, miskę można uznać także za ciekawy dodatek dekoracyjny w kuchni czy przedpokoju.

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy duży wybór misek metalowych, ceramicznych oraz wykonanych z tworzywa. Niektóre modele wyposażone są w specjalną antypoślizgową nakładkę. Mogą stać na stelażu lub na podłodze. Wszystkie produkty bez problemu umyjemy w zmywarce.

 • Szczotki i grzebienie
 • Transportery i klatki...

  Dla właścicieli psów przygotowaliśmy szeroką gamę klatek i transporterów dla psów od takich producentów, jak między innymi Ami Play, Inter Zoo, Yarro czy Zolux. Dobrze dopasowana klatka dla psa to świetne rozwiązanie zwłaszcza w kontekście startów na wszelkiego rodzaju wystawach. W odróżnieniu od transportera nie ogranicza naszemu pupilowi widoczności, przez co pozostaje on spokojniejszy.

  Z kolei transportery wykonane z tworzywa lub torby, są bardziej kompaktowe od klatki i przeznaczone do transportowania w komfortowych warunkach małych lub płochliwych zwierząt. Na dalsze podróże polecamy transportery lotnicze sygnowane certyfikatem IATA.

 • Legowiska i maty
 • Pozostałe akcesoria